+48 504 712 615

Wyprawy na quadach w Zakopanem z przewodnikiem

Weź udział w najlepszej atrakcji w Zakopanem – wyprawie na quadach z przewodnikiem. Przemierzaj górskie szlaki, polany i lasy, aby odkryć piękno tatrzańskiej przyrody

Instruktaż przed wyprawą na quadach

W trosce o bezpieczeństwo, zawsze przed wyprawą nasz przewodnik przeprowadza szkolenie z obsługi i zasad jazdy quadem. Szkolenie obejmuje podstawowe instrukcje takie jak obsługa manetki gazu oraz hamulca, a także balansowanie ciałem w zakrętach. Przewodnik informuje też jak zachowywać się w sytuacjach, które mogą wystąpić na trasie, takie jak zjazd ze szlaku.

quady zakopane - quad bike rental
quady zakopane

Zaczynamy powoli abyś zaznajomił się z jazdą na quadzie

Pierwsze 10-20 minut zawsze zaczynamy od wolniejszej jazdy, abyś zaznajomił się z obsługą quada. To ważne bo w dalszej części wyprawy jeśli grupa daje radę to pozwalamy na szybszą jazdę, a także możemy pojechać szlakami trochę bardziej wymagającymi panowania nad quadem.

Szybsza jazda quadem

Podczas wyprawy na quadach w Zakopanem jeśli warunki na to pozwalają , będzie miejsce i czas na szybką jazdę. Oczywiście w miejscu gdzie można jechać szybko i bezpiecznie.

quady zakopane

Piękne widoki podczas wyprawy quadem

Trasa przebiega tak, że podczas jazdy towarzyszą nam piękne widoki na Tatry, Zakopane i okolice. Zawsze też staramy się zrobić przerwę w miejscu gdzie zdjęcia wyjdą najlepiej. Te chwile z wyprawy quadami będziesz pamiętał jeszcze długo po wyjeździe z Zakopanego.

Zobacz film jak wygląda wyprawa na quadach w Zakopanem

Top 3 wyprawy na quadach

Wyprawa 1h

Chociaż to najkrótsza wyprawa, gwarantujemy świetną zabawę i ochotę na więcej. 

Wyprawa 2h

Czy jesteś gotów na ekstremalną przygodę w Zakopanem o której długo nie będziesz mógł zapomnieć?

Wyprawa 3h z ogniskiem

Jeśli marzysz o dłuższej wyprawie z ogniskiem w terenie po malowniczych terenach z widokami na Tatry i Zakopane, to ta wyprawa jest dla Ciebie. 

Pełną ofertę wypraw na quadach w Zakopanem lub cennik znajdziesz klikając przycisk poniżej

The Ride Side Sp. z o. o.

+48 504 712 615

info@rideside.pl

Zakopane

Obserwuj nas na

POWERD by

CC:2021 rideside copyright all right reserved.