+48 504 712 615

Wypożyczalnia quadów Zakopane

quady zakopane - quad bike rental

1.

Wypożycz quada

Do dyspozycji mamy quady marki Yamaha, Can Am i CF Moto

2.

Udaj się na wspaniałą wyprawę z przewodnikiem

Zimowa aura w górskim terenie z perspektywy quada jest nie do opisania. Musisz to przeżyć z nami.

3.

Ubierz się odpowiednio

Ubierz strój najlepiej taki, który będziesz mógł ubrudzić. 

4.

Kask w cenie

Weź ze sobą kominiarkę. Od nas dostaniesz kask.

Jazda quadem jest dosyć prosta, bo  kciukiem w prawej ręce dodajemy gazu na manetce, a hamujemy lewą ręką tak jak w rowerze. To wszystko, nie musisz myśleć o żadnej zmianie biegów bo nasze quady posiadają automatyczną przekładnię.

Tak, w swojej ofercie posiadamy także quady do jazdy z pasażerem. Sprawdź cennik quadów Zakopane

Quad w obsłudze jest dosyć prosty. Dorosła osoba powinna sobie z łatwością poradzić z obsługą, jeśli ma jakieś doświadczenie z jazdy np. samochodem.

Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś styczności z quadem to ten pojazd może cię zaskoczyć, ze względu na jazdę w różnych warunków terenowych. Co w sytuacji gdy np. utkniesz w błocie nie będziesz umiał wyjechać? Nie jest to proste często. Dlatego zalecamy wypożyczenie quada z przewodnikiem.

Tak, zarezerwuj telefonicznie i zapłać na miejscu.

Najlepiej ubrać ubranie, które nie będzie Ci żal ubrudzić. Na trasie są przejazdy przez błota i potoki więc idealnie czystym raczej nie da się wrócić.

Oferta wypożyczalni quadów w Zakopanem

Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnych zakątków w Zakopanem dzięki naszej wypożyczalni skuterów śnieżnych. Nie ma lepszego sposobu na poczucie wolności i ekscytacji niż podczas jazdy po malowniczych szlakach górskich w towarzystwie przyjaciół czy rodziny. Nasze skutery są w doskonałym stanie technicznym, zapewniając bezpieczeństwo i niezapomniane wrażenia podczas każdej przejażdżki. Poznaj zakątki Tatr w zupełnie nowy sposób i poczuj dreszczyk emocji, jaki daje zimowa przygoda na skuterze śnieżnym. Czekamy na Ciebie z szerokim wyborem tras i profesjonalną obsługą!

Quady do wypożyczenia

Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnych zakątków w Zakopanem dzięki naszej wypożyczalni quadów Zakopane. Nie ma lepszego sposobu na poczucie wolności i ekscytacji niż podczas jazdy po malowniczych szlakach górskich w towarzystwie przyjaciół czy rodziny. Nasze quady są w doskonałym stanie technicznym, zapewniając bezpieczeństwo i niezapomniane wrażenia podczas każdej przejażdżki. Poznaj zakątki Tatr w zupełnie nowy sposób i poczuj dreszczyk emocji, jaki daje przygoda na quadzie. Czekamy na Ciebie z szerokim wyborem tras i profesjonalną obsługą!

Quad Yamaha Kodiak 700

Niezawodny quad znanej japońskiej marki Yamaha. Idealny do offroadowej jazdy w cięzkim terenie. Wypożyczając tego quada poradzisz sobie w każdym terenie.

od 250 zł

Quad Can Am Outlander 500

Bardzo wygodny dwuosobowy quad. Jego zawieszenie idealnie wybiera wszelkie nierówności terenu.

od 250 zł

Quad CF Moto C-Force 520

Świetny quad do jazdy we dójkę. Z nim przemierzysz górskie szlaki komfortowa i wygodnie.

od 250 zł

Nie wyjedź z Zakopanego bez prawdziwej przygody,

The Ride Side Sp. z o. o.

+48 504 712 615

info@rideside.pl

Zakopane

Obserwuj nas na

POWERD by

Zakopane quady – wypożyczalnia, wyprawy, wycieczki z przewodnikiem, szkolenia ATV, Przewodnik na quady po górskich trasach dla właścicieli quadów

CC:2021 rideside copyright all right reserved.